top of page
vkrent uvod.jpeg

POMOC V ŤAŽKEJ SITUÁCII

Pomáhame zvyšovať životnú úroveň, kvalitu života a prekonať problémy s nízkym príjmom prostredníctvom výkupu nehnuteľností s možnosťou dožitia vo vašom domove.

vk 4.jpeg

Oddĺženie

  1. Tento proces sa začína preskúmaním všetkých záväzkov, ktoré zaťažujú vašu nehnuteľnosť. Je však dôležité, aby bola ešte stále vo vašom vlastníctve.

  2. Spoločne s naším finančným odborníkom vyčíslime celkovú výšku záväzkov spojených s vašou nehnuteľnosťou. 

  3. Následne vám ponúkneme konkrétne riešenie danej situácie a podrobne vám vysvetlíme, ako budeme postupovať. K tomu, aby sme mohli pokračovať, potrebujeme váš súhlas a rovnako aj prípadné splnomocnenia pre našich odborníkov v oblasti financií alebo práva, aby vás mohli zastúpiť v jednaniach s exekútorskými úradmi, rôznymi veriteľmi, alebo bankovými či nebankovými inštitúciami. Všetky potrebné dokumenty pripravíme my.

  4. Konečná suma zistených a vydokladovaných záväzkov bude odpočítaná od dohovorenej kúpnej ceny za vašu nehnuteľnosť. Za služby našich odborníkov neúčtujeme žiadne poplatky.

Pomoc z ťažkej situácie

Sme sesterskou spoločnosťou renomovanej personálnej agentúry. Ako východisko z vašej zdanlivo beznádejnej situácie vás vďaka tomuto spojeniu dokážeme zamestnať za veľmi férových podmienok doslova zo dňa na deň. Počas trvania pracovného pomeru vám vieme zabezpečiť aj solídne ubytovanie. Bonusom v takomto prípade je mzda, ktorá môže byť vyplácaná každý týždeň v hotovosti. Tieto možnosti poskytnú vám aj nám dostatok priestoru, aby sme spolu s odborníkmi v oblasti financií a práva mohli vyriešiť prípadné problémy, ktoré zaťažujú vašu nehnuteľnosť. Radi to s vami podrobnejšie preberieme hneď na prvom stretnutí.

DSC08161.jpg
bottom of page